Promocja

• Atrakcyjny Leasing 100%
• Ubezpieczenie w cenie
• Niska miesięczna rata

Jesień nie musi być nudna. Pozwól sobie na większy komfort i zwiększ swoje bezpieczeństwo podczas jazdy dzięki wybranym modelom FIAT PROFESSIONAL, teraz dostępnym w wyjątkowo atrakcyjnym leasingu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy działasz na większą skalę – leasing 100% i pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w cenie masz na wyciągnięcie ręki i to bez wychodzenia z domu.

Tylko teraz samochody FIAT PROFESSIONAL dostępne od ręki w leasingu 100% i z ubezpieczeniem w cenie!

Odkryj zalety Leasingu:
• Koszt Leasingu - 100%
• Ubezpieczenie komunikacyjne w cenie
• Niska miesięczna rata
• Ubezpieczenie GAP
• Możliwość załatwienia formalności zdalnie, bez wychodzenia z domu.

Skonfiguruj swojego nowego Fiata Professional, by spełniał wszystkie Twoje potrzeby. Sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Fiata Professional

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Leasingodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Leasing dotyczy wybranych wersji Fiat Professional i jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Całkowity koszt leasingu 100% jest osiągalny dla parametrów: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 40% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o., które nie jest wliczane do całkowitego kosztu leasingu (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u dealerów Fiat, Abarth, Fiat Professional.

Promocyjne ubezpieczenie komunikacyjne w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń Spółka Akcyjna obejmujące OC, AC, NNW i Assistance na okres 12 m-cy za 1 zł albo za 1% sumy ubezpieczenia dotyczy wybranych modeli Abarth, Fiat i Fiat Professional z roku produkcji 2022. Wykaz samochodów objętych promocyjnym ubezpieczeniem komunikacyjnym znajduje się w salonach Fiat, Fiat Professional i Abarth. Z promocyjnego ubezpieczenia komunikacyjnego mogą skorzystać klienci indywidualni oraz mali i średni przedsiębiorcy. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły w regulaminie promocji dostępnym w salonach autoryzowanych dealerów FCA Poland S.A. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.