O Nas

Uni -Truck Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Fiat Professional, to jedno z największych dealerstw w Polsce, specjalizujących się w sprzedaży i serwisowaniu pojazdów dostawczych. Nasze salony i serwisy Uni-Truck Fiat Professional można znaleźć w Warszawie, w Nadarzynie pod Warszawą, w Łodzi i we Wrocławiu.

Przodujemy w doświadczeniu, gdyż w branży funkcjonujemy z powodzeniem od 22 lat. Jako firma, istniejemy na rynku od roku 1996. W salonach sprzedaży Uni –Truck można znaleźć starannie dobraną ofertę samochodów Fiat Professional, w tym modele Fiat Professional Talento, Fiat Professional Fullback, Fiat Professional Panda Van, Fiat Professional Fiorino, oraz nasz flagowy produkt Fiat Professional Ducato. Mamy do zaoferowania dużą różnorodność nowych aut, jak również duży wybór samochodów używanych.

Naszym atutem jest specjalistyczne doradztwo na miarę potrzeb Klienta, aby jego nowy pojazd wraz z zabudową był precyzyjnie dostosowany do prowadzonej przez Klienta działalności gospodarczej.  Sprzedaż samochodów połączona jest ze starannie dobraną ofertą finansowania i ubezpieczenia zakupionego pojazdu.

Zapraszamy!

Wybrana lokalizacja